small 1

POLSKIE I EUROPEJSKIE
PRODUKTY

Oferujemy szeroką gamę produktów spożywczych z Polski i Europy, takich jak kiełbasa, pierogi, sery, pieczywo i wiele innych...

KONTAKT


SKLEP TOMS RIVER

Biedronka Polish Deli w Toms River, NJ, to wyjątkowe delikatesy, które przenoszą smaki tradycyjnej kuchni europejskiej, zwłaszcza polskiej, bezpośrednio do Twojego stołu. W naszym sklepie znajdziesz najświeższe i najwyższej jakości produkty, takie jak aromatyczna kiełbasa, pyszne pierogi, ser, chleb i wiele więcej. Oferujemy także niezwykle smakowite i unikatowe kanapki, które z pewnością zaspokoją Twoje podniebienie.

Znajdziesz nas pod adresem 1256 Indian Head Road, Toms River, NJ 08755. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach lub złożyć zamówienie, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 848-251-2753. Nasze drzwi są otwarte od wtorku do soboty, w różnych godzinach każdego dnia, abyś mógł cieszyć się naszymi smakołykami w dogodnym dla Ciebie czasie.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony na Facebooku, gdzie znajdziesz więcej informacji, zdjęć i promocji. Nasze wysokie oceny - 5 gwiazdek na Facebooku i 4,6 gwiazdki w Google - to wynik uznania naszych klientów za czystość, autentyczność, przyjazność obsługi i doskonałą jakość naszych produktów. Dołącz do grona zadowolonych klientów Biedronka Polish Deli i pozwól nam umilić Twój dzień smakiem prawdziwej polskiej kuchni!