small 1

POLSKIE I EUROPEJSKIE
PRODUKTY

Oferujemy szeroką gamę produktów spożywczych z Polski i Europy, takich jak kiełbasa, pierogi, sery, pieczywo i wiele innych...

KONTAKT


KANAPKI

Biedronka Polish Deli, położona w Toms River i Lakewood w stanie New Jersey, zachwyca klientów kuszącą gamą kanapek, które celebrują bogate smaki polskiej kuchni. Od obfitych klasyków po pomysłowe kreacje, każda kanapka to pikantna podróż czekająca na delektowanie się.

Rozkoszuj się tradycyjnymi przysmakami, takimi jak „Zapiekanka” z chrupiącym chlebem z grzybami, serem i mieszanką aromatycznych składników, pieczonych do perfekcji na złoty kolor. Jeśli chcesz poczuć domowy smak, zatop się w „Kanapce Kielbasa” składającej się z wędzonej polskiej kiełbasy zawiniętej w miękką bułkę z pikantną kapustą kiszoną i pikantną musztardą.

Masz ochotę na coś lżejszego? Spróbuj „Wegetariańskiej kanapki z pierogami” – pysznego połączenia smażonych na patelni pierogów, karmelizowanej cebuli i kremowej kwaśnej śmietany umieszczonej pomiędzy kromkami tradycyjnego chleba. Możesz też wybrać „Polską Kanapkę Klubową” – satysfakcjonujący zestaw grillowanego kurczaka, chrupiącego bekonu, świeżej sałaty i soczystych pomidorów, polany kremowym majonezem i umieszczony pomiędzy warstwami tostowego chleba.

Niezależnie od tego, czy jesteś koneserem polskiej kuchni, czy po prostu szukasz pysznego posiłku w podróży, kanapki Biedronka Polish Deli zapewniają przepyszne doznania, które z pewnością zaspokoją pragnienia i rozpalą kulinarną ciekawość.