small 1

POLSKIE I EUROPEJSKIE
PRODUKTY

Oferujemy szeroką gamę produktów spożywczych z Polski i Europy, takich jak kiełbasa, pierogi, sery, pieczywo i wiele innych...

KONTAKT


SKLEP LAKEWOOD

Biedronka Polish Deli w Lakewood, NJ, to oaza smaków, gdzie tradycja polskiej kuchni oraz inne smaki Europy łączą się w wyjątkową harmonię. Nasze delikatesy oferują bogactwo produktów spożywczych, w tym aromatyczną kiełbasę, rozgrzewające pierogi, wyśmienity ser, świeży chleb i wiele innych pyszności.

Znajdziesz nas pod adresem 65 E County Line Rd, Lakewood, NJ, 087011. Jeśli pragniesz zgłębić tajniki naszych smaków lub złożyć zamówienie, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 732-987-5700. Nasze drzwi są otwarte od wtorku do soboty, czekając na Ciebie w różnych godzinach każdego dnia, abyś mógł cieszyć się naszymi smakołykami w najbardziej dogodnym dla siebie momencie.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony na Facebooku, gdzie znajdziesz więcej inspiracji, informacji oraz atrakcyjnych promocji. Nasze wysokie oceny - 5 gwiazdek na Facebooku i 4,6 gwiazdki w Google - to wyraz uznania naszych klientów za czystość, autentyczność, serdeczność obsługi oraz doskonałą jakość naszych produktów. Dołącz do grona zadowolonych klientów Biedronka Polish Deli i pozwól nam poprowadzić Cię w podróż smaków, które poruszą Twoje kubki smakowe!